KERATĪNA APRŪPES

KERATĪNA APRŪPES

Mūsu matu galvenā sastāvdaļa ir olbaltumviela, ko sauc par keratīnu, kas ir izturīga pret nobrāzumiem un plīsumiem. Pēc matu krāsošanas, pūšanas, iztaisnošanas un saritināšanas, matu garozā un ārējos vāciņos, kas aizsargā matus, notiek virkne fizisku un ķīmisku nobrāzumu. Pēc tam mati kļūst nespēj mitrumā, izžūst, zaudē elastību un viņiem ir grūti veidot. Mūsu mati ir nepārtraukti pūslīši, elektrizēti, bez matiem bez formas un pat vienkāršu lūšanu izraisa mati pamata ķēdes struktūrā un keratīna tekstūra. Mūsu matu kvalitāte un spilgtums ir tieši proporcionāls keratīna līmenim, mitruma pietiekamībai mūsu matos.
Apstrāde ar keratīnu nobriedušiem, spīdīgiem matiem piešķir matiem īslaicīgu strukturēšanu un spīdumu.

Šāda veida aprūpes profesionālai aprūpei ir liela nozīme. Tomēr keratīna apstrādes pielietošana, piestiprinot to ar lielu karstumu, it īpaši matos, kuri ir nodiluši un trausli, izmantojot ķīmiskus procesus, piemēram, krāsošanu, var radīt arī negatīvas sekas, piemēram, matu sagraušanu un salūšanu.

KERATĪNA APRŪPES PRIEKŠROCĪBAS:
Tā kā tas līmē un nostiprina matu ārējos vākus, tas padara matus gaišākus ar labāk atstarojošu gaismu.
Tas parāda iztaisnošanas efektu uz elektrificētiem, pietūkušiem, neveidotiem matiem.
Pēc uzklāšanas mati kļūst spīdīgi un mīksti.
Ārstēšana ar keratīnu mājas tipa šampūnu ārstēšanas krēma veidā nodrošina ikdienas efektu, savukārt frizētavu apstrāde ar keratīnu ar karstumu var radīt ilgstošu efektu 3-4 mēnešus.
Tas ietaupa cilvēkus, kuriem katru dienu ir jāpūšas.
KERATĪNAS APRŪPES ATKĀPES:
Lai matu krāsa būtu tāda pati spīdīga un taisna, tā lietošana ir jāatjauno. Tomēr matu bojājuma risks ir augsts, ja atjaunošanos atkārto bieži.
Kopšana ar keratīnu nav iztaisnošanas process cirtainiem matiem.
Šis process, kas īslaicīgi spīd matus, var radīt pārmērīgu žāvēšanas efektu, īpaši cilvēkiem, kuri dod priekšroku gaišām krāsām un bieži krāso.
Lielākā daļa produktu satur spēcīgu ķīmisku vielu, ko sauc par de formaldehīdu bulunmayan, kurai nav asa smaka un kas ir pazīstama ar savu alerģisko un kancerogēno iedarbību. Ilgstoša šīs ķīmiskās vielas ieelpošana nav veselīga. Tāpēc ir svarīgi to pielietot labi vēdināmā vidē pie profesionāla friziera.

Neskatoties uz visām šīm blakusparādībām, tā ir metode, kuru šodien ar labiem un veiksmīgiem rezultātiem dod priekšroka pat Holivudas zvaigznēm. Bet pagājušajā gadā Dženiferai Anistonei pēc matu keratīna apstrādes vajadzēja nogriezt matus, un šis process ne vienmēr dod veiksmīgus rezultātus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *