Kā rūpēties par keratīnu!

Kā rūpēties par keratīnu!

Kā rūpēties par keratīnu!Kā rūpēties par keratīnu!

Kā zināms, keratīna olbaltumvielas var viegli salabot, metinot matus.

Bet tas, kas padara šo skaisto kopšanu neefektīvu, ir tas, ka ir nejauša matu kopšanas eļļa, kas jau ir izgatavota uz matiem. Piemēram, jūs nekad nevarat iegūt vēlamo rezultātu uz matiem, kad instalējat keratīna olbaltumvielas, ja vien matu kopšanas eļļas ir ievietotas matos un ilgstoši uztur matus mitrus, piemēram, jebkuru argana eļļu, olīveļļu vai kokosriekstu eļļu. Jums ir absolūti jāiztīra mūsu mati no minētajām eļļām.

Kā? Vispirms rūpīgi nomazgājiet matus ar karstu ūdeni un 8.9 PH keratīna pagatavošanas šampūnu un noskalojiet. Atkārtojiet procesu 3 vai 4 reizes. Īpaši, ja jūs šampūnējat daudz matu, ko ēst, un obligāti pagaidiet 2 līdz 3 minūtes, pēc tam rūpīgi izskalojiet. Skalošanas laikā atkal izmantojiet karstu ūdeni, berzējiet matus ar dvieli un kārtīgi nosusiniet. Lai izžāvētu matus skaistāk un pilnībā atvērtu matu zvīņas, vispirms nožāvējiet matus ar siltu pūtēju un pēc tam paaugstiniet temperatūru un rūpīgi nosusiniet ar žāvētāju.

Pa to laiku mūsu matu taisnums atvieglos keratīna iekraušanu un sniegs papildu efektivitāti. Pēc tam, kad keratīns ir ielādēts matos, nekādā gadījumā nemelojiet, neiesaiņojiet, nesavāciet un nesaistiet matus, kamēr tie nav mitri. Jūs novēršat šķipsnu salipšanu. Ja tie pielīp, ķemmēšanas laikā mati var saplīst. Ja jūs sastopaties ar šādu situāciju, nekad nepiespiediet matus ķemmēt un neatstājiet tos. Vēlreiz nomazgājiet, atkal uzklājiet masku un krēmu, pretējā gadījumā jūsu mati zaudēsies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *